Anasayfa / PC Upgrade / AMD AM4 Anakartlar Mart Ayında Çıkabilir

AMD AM4 Anakartlar Mart Ayında Çıkabilir

AMD’nin yeni anakartı Mart ayında mı gelecek?

wallpapers_by_bonac-d4ai3kh-640x401

Yeni nesil AMD işlemcileri destekleyecek olan AM4 soketli anakartların tahmin edilenden erken çıkacağı kulaktan kulağa yayılmaya başladı.

Yıllardır AMD ve Intel kapışması sürüyor. Bazıları için Intel derken bazıları da AMD destekçisi olmaya devam ediyor. AMD’nin 2016’nın Mart ayında görücüye çıkarmayı planladığı yeni nesil işlemcilerini piyasaya süreceği bilinmekte.

amd

Zen serisi işlemcilere ek olarak Bristol Ridge APU’larını da çıkaracak olan AMD şirketi 2016’da PC raflarında yer alması bekleniyordu. Şimdiden AMD AM4 soketini destekleyen yeni nesil anakartların üretimine başlamaya hazır.

AMD, bir tık daha önde gitme çabalarında bakalım AMD bu hızının karşılığını alabilecek mi? Bunu yakın bir zaman da göreceğiz.

Bu kartların Mart ayında piyasaya çıkması, Zen işlemcilerin sanıldığı gibi 2016 sonuna sarkmayacağı anlamına gelebilir. Bunun sonuncunda işlemcilerin de pek geride olmayacağı anlamına gelebilir.

Hakkında Muhammed

Gereksiz konuşmayı sevmeyen, Sağ gösterip Sol vuran zat-ı muhterem.

İlgİnİzİ Çekebİlİr

virüs

Mcafee Labs Stinger Virüsleri Temizleme Programı

Bilgisayr virüslerinden bıktınız mı?Flash bellek virüs temizleme programı mı araıyorsunuz?Faslh belleği temizleyemiyormusunuz?İşte size ufak bir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir