Anasayfa / Bilim / Arkeologların Ne Olduğunu Anlayamadığı Nesne

Arkeologların Ne Olduğunu Anlayamadığı Nesne

Bakar kör örneğine okkalı bir örnek olarak gösterilecek bu trajik komik olayda arkeologların bir mezarda bulduğu ve aylardır araştırma yapmış olmalarına rağmen ne olduğunu anlayamadığı nesnenin sırrı Facebook’ta birkaç saat içerisinde çözüldü.

10288725_1056031304419831_4869352867115246417_n-e1450778683573-635x357

Kudüs’teki Yahudi mezarlığını gezen bekçinin bulduğu nesne, daha sonra yetkili kişiler tarafından arkeologlara gönderilmiş. Arkeologlar da bu nesnenin ne olduğunu aylardır süren çalışmaya rağmen tam olarak çözememişler. Aynı yerde daha önce Antik Roma’dan kalma kalıntılar bulunmuş fakat böyle bir nesneye daha önce hiç rastlanılmamış. Sonrasında bir yetkilinin aklına nesnenin fotoğrafını çekip Facebook’ta paylaşmak gelmiş. Paylaşım yapılmasından birkaç saat sonra nesnenin tarihi bir kalıntı olmadığı e-Ticaret sitelerinde hali hazırda satışta olduğu ortaya çıkmış.

Pozitif Enerji Yaydığı Düşünülen Aygıt

Almanya’da üretilen ve pozitif enerji yaydığı iddia edilen bu nesne, adını Mısır tanrıçası İsis’ten aldığı Isis Beamer adında bir aygıt.  Pozitif enerji yaydığı iddia edilen nesne, Almanya’daki e-ticaret sitelerinde 310 euro’dan satışı devam ediyor.

Hakkında Muhammed

Gereksiz konuşmayı sevmeyen, Sağ gösterip Sol vuran zat-ı muhterem.

İlgİnİzİ Çekebİlİr

yokdilsinavi

GELECEĞİN EN POPÜLER BÖLÜMLERİ

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM VE ANİMASYON BÖLÜMÜ NEDİR?NEDEN BU PROGRAMI OKUMALISINIZ? Türkiye de ve dünyada animasyon ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir