Anasayfa / Astroloji / Burçlar Ayrılığı Nasıl Yaşar ?

Burçlar Ayrılığı Nasıl Yaşar ?

KOÇ

koç

Mars’ın güçlü etkisi Koç burcunu asla pes ettirmez..Hayal gücü fazlasıyla yoğundur ve yaşadığı olaylara kolay hakim olabilir.Kendisine karşı fazlasıyla acımasızdır.Güçlü bir kişiliği vardır ve herkesin kolay başarabileceği bir durum değildir.Çalışarak ve bir şeyler üreterek kuvvetlendirir kendiniDönüp arkasına bakmaz ve en iyisini yaşayabilmek  için mücadelesini fazlasıyla verir.Ayrılığın arkasından soğukkanlılığını fazlasıyla korur.Aşk acısı yaşayanlar Koç burcunu örnek alabilirler.

BOĞA

boğa

Boğa burcu toprağı temsil ettiğinden dolayı hep sağlamlığı ve güveni arar.Bu sebeple yaşayacağı ilişkide de bu anlamda bakar.Öncelikle güven arar.Sessiz yapısının altında yaşadığı fırtınayı kimselere hissettirmez.Ayrılıktan sonra çevresine kuşku ile bakarSevdiği insanı tutkuyla sevdiğinden dolayı ayrılık acısını fazlasıyla yaşar

 İKİZLER  

ikizler

Hareketli ve her an aşka hazır yapısıyla yaşamı kucaklar ve bu enerjiyle ayrılığını bile farklı yaşar.Ayrılıklarda arkadaşlarına kaprisli davranabilir.Dost ve arkadaşları onun bu haline anlam vermeseler bile onun yardımına koşarlar.Her ne kadar kaprisli davranırsa davransın,çevresi tarafından sevilen bir burç’dur.Bir gün aniden bu ayrılık acısına bir son verir ve eski günlerini aklına dahi getirmeyecektir.

YENGEÇ

yengeçç

Duygusal açıdan ayrılığı en fazla yaşayan ve acı çeken burç Yengeç’dir. Yaşadığı ayrılıkla yatar ayrılıkla kalkar.Ayrılıklarda her zaman kendini suçlar ve bu suçluluğu büyütmek için elinden geleni yapar.Hak etmeyen bir kişiyi yüceltmenin ne kadar yanlış olduğunu Yengeç burcuna anlatamazsınız.Ayrılık acısından kurtulması onun çok zamanını alacaktır.

ASLAN

aslan

Aslan bir güneş insanıdır.Gururu temsil eder.Ayrılık acısını çok derin ve canı yanarak yaşar.Geriye bakmaz ve eski defterleri karıştırmaktan hiç hoşlanmaz.Asla bir ikinci şansı kolay kolay karşı tarafa tanımaz.Hayat onun için devam eder.

BAŞAK

BAŞAL

Başak burçları akılcılığı asla elden bırakmazlar.Olabileceklere her zaman hazırlıklı ve donanımlıdırlar. Kısa bir sorgulama yapar ve ilişkisinin bitişini çabuk kabul ederler. Çalışmayı ve üretmeyi çok sevdiklerinden,ayrılık acısını bu şekilde çabuk unuturlar.Yüreklerine gömerler,arada çıkarıp hatırlarlar.

TERAZİ

terazi

Aşk için yaratılmıştır.Arkasında bıraktığı sevgiliyi her zaman sevgiyle hatırlar. .Sakinleşmesi epey bir zamanını alır Terazilerin.Sonra bu ayrılığı kabule geçer,hayatın devam ettiğini düşünür ve yeni aşklara yelken açar,çünkü Teraziler aşk’ı çok severler. Teraziler ikinci bir şans vermekten kaçınırlar.

AKREP

akrep

Akrep burcu insanlarının doğasında cinsellik ve aşk olduğundan dolayı,çok uzun sürmez aşk acıları.Hemen kendilerini bir başka aşkın kollarına atabilirler.  Daima hatayı  karşı tarafta ararlar Yaşamı olduğu gibi kabul etmekte çok zorluk çekerler.Bu nedenle,ayrılıklarını da kabul etmeleri epey bir zordur Akreplerin.Fakat bu zorluk uzun zamanlarını almaz.

YAY

yay

Ayrılık acısını en çabuk atlatan burç,hiç kuşkusuz ki Yay burcudur.Yay burçları terk edilmez,terk eder. Sebebine gelince,çabuk sıkılırlar. Onlar birer aşk kelebeğidir. Eğer aşk acısı çekiyorsanız,mutlaka bir Yay arkadaş edinin,o sizi çok güzel teselli edebilir.

OĞLAK

Oglak-Burcu

Ayrıldığı zaman her şeyin sona erdiğini düşünür.Uzun bir süre yaşamla bağlantısını koparır. .Kendini işe verir ve birçok işin altına imza atarlar,bu şekilde hayal kırıklıklarına son verirler. Aşk acısını en derin hisseden burçların başında Oğlak burçları gelir.

KOVA

Kova-Burcu-Bebekleri

Özgürlüklerine fazlasıyla düşkün olan Kova burçları,ayrılıklarının ardından büyük bir rahatlama yaşarlar. Bir zamanlar sevmiş ve sevilmiştir.. Bir Kovadan hemen aşk acısı yaşayacağını beklemeyin,bir süre sonra bu acısını yaşar ama çabuk atlatır.Onu bekleyen hayatı asla aşk acısıyla ertelemez.Hayat onun için devam edecektir.

BALIK

balık

Kırılgan,duygusal aşk acısına dayanamaz görüntüsünün altında,çok güçlü bir kişiliği vardır Balıkların. Tam tersine dahada güçlendirir.Kendi değer yargılarına göre yaşar. Bir Balığı anlamak bu anlamda zordur.Aşk acısı yaşar fakat çabuk atlatır.

Hakkında Tuğçe

Bazı adamlar, incitmeden sevemezdi.. Kırardı, dökerdi, yangınlar bırakırdı arkalarında… Bazı adamlarsa, tüm geçmişi unutturur, parmak uçlarından öperdi.

İlgİnİzİ Çekebİlİr

lityumpil

Lityum piller tarih mi oluyor?

Lityum piller tarih mi oluyor?Yoksa telefonlar artık 1 hafta şarjla kullanılabilecek mi? Lityum-iyon pillerin ilk ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir