Anasayfa / Yazılım / Photoshop, Grafik, 3D / DesignNext 2015 Yarışması Başvuruları Bekliyor!

DesignNext 2015 Yarışması Başvuruları Bekliyor!

Autodesk tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen DesignNext 2015 Ulusal Öğrenci Tasarım Yarışması’na kayıtlar devam ediyor. Autodesk DesignNext 2015, geleceğin profesyonelleri olan mimarlık, mühendislik ve tasarım öğrencilerini Autodesk çözümlerini kullanarak dijital tasarım yetkinliklerini geliştirmeye ve daha iyi bir geleceğe ilişkin özgün tasarımlar üretmeye teşvik etmek amacıyla düzenleniyor. Bu yıl sadece “Mimari Tasarım” alanında düzenlenen yarışmaya son başvuru tarihi 14 Aralık 2015, son proje teslim tarihi ise 27 Aralık 2015 olarak güncellendi.

DesignNext 2015 Yarışması Başvuruları Bekliyor

Bu yıl teması “Kamuya açık kişisel tasarım ve imalat merkezi” olarak belirlenen DesignNext 2015’in ödül töreni, Ocak ayında Ulusal Mimarlık Öğrencileri Buluşması (UMÖB) kapsamında Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi’nde gerçekleşecek.

Yarışmada dereceye giren sekiz takım toplam 25.500 TL tutarında maddi ödül kazanacak. Birinci olan ekip ayrıca Mart ayında Singapur’da düzenlenecek olan Autodesk Panorama Uluslararası Öğrenci Kampı’nda Türkiye’yi temsil etme şansını yakalayacak.

Autodesk DesignNext 2015 Ulusal Öğrenci Tasarım Yarışması hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Yunus Emre

İlgİnİzİ Çekebİlİr

Cinema-4D-logo

CINEMA 4D Nedir!

Oldukca basit ve kullanışlı olan cinema 4d 3 boyutlu görselleştirme ve animasyon programı.Programda oldukça kullanışlı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir