Anasayfa / Haberler / Doğalgaz Faturalarında Değişiklik !

Doğalgaz Faturalarında Değişiklik !

EPDK, doğalgaz faturalarında herkesin içini rahatlatacak önemli karar aldı. Fatura da 50 Metreküpten altında borcunuz varsa kesinti yapmayacak. Ayrıca resmi tatilde de kesinti yok.

Düzenleme de ‘ Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun ‘ yapmış olduğu toplantı da kararlar alınıp, bu kararlar doğrultusunda kişinin eski dönem borcunda 50 metreküpün aşağısında fatura borcu varsa kesinti yapılmayacak. 50 metreküpün 50 TL değerini benimsemektedir.

Resmi Tatillerde ve Cuma Günü Kesinti Yok..
Kişi vefat ederse eşi veya birinci yakınına aktarılacak. İtiraz edilmeme takdirinde kabul edilecek. Ayrıca artık Cuma günü ve resmi tatillerinin başlangıcından itibaren kesinti olmayacak.

DOALGA1

Doğalgaz Açılımı 24 Saat
Doğalgazı kesilen kişi, şirket tekrar gaz açma süresini 24 saat olarak belirledi. Dağıtım şirketleri müşterilerine 24 saat kesintisiz yardım edecek. Buna göre 7/24 Çağrı merkezleri hizmet yapacak.

Ülkemiz de DOĞALGAZ
Türkiye de hemen hemen her ilimizde doğalgaz mevcut haline geldi. Verilen İstatistikliğe göre sadece birkaç ilimizin dışında doğalgaz mevcuttur. Doğalgaz şirketleri özelleşerek farklı farklı şirketler haline gelmesi bir adım öne çıkarıyor. Bu nedenle 2018’de Türkiye’nin her yerine doğalgaz ulaşılacak.

Hakkında Finddex.Com Editörü: Ali KARAGÖZ

“ Hiçbir Kalem, Kaderi Silip Baştan Yazmıyor…. “

İlgİnİzİ Çekebİlİr

1

Yaşlılık Aylığı Ne kadar?

4/a Hizmet Akdi ile Çalışanlar Yaşlılık Aylığı Yaşın ilerlemesi nedeniyle çalışma gücünün azalması sonucu gelir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir