Anasayfa / Mobil / Android / EĞİTİMCİLER İÇİN ANDROİD UYGULAMALAR

EĞİTİMCİLER İÇİN ANDROİD UYGULAMALAR

MOVE NOTE

movenote

 

Dökümanlarınızı, sunduklarınızı kendi görüntünüz ve sesinizle ekleyerek sunabilir ve daha sonra istediğiniz platformda video olarak yayımlayabilirsiniz.Uygulamanın içerisinde Drive, Box, Dropbox gibi bulut servislerinden döküman ekleyebilirsiniz.aynı zamanda galerinizden de fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

 

 

MYSCRİPT CALCULATOR

MyScript Calculato

 

Bu uygulama ile matematiksel işlemlerin sonucunu elinizle ile yazarak bulabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda logaritma, trigonometri gibi karmaşık işlemlerin sonuçlarını bulmanızı da sağlar.

 

 

 

 

TELL ME STORİES

TELL ME STORİES

 

 

 

Bu uygulama ile görsel metin ekleyerek basit kitapçıklar oluşturularak öğrencilerle paylaşılabilir.Aynı zamandan sesinizi de kaydedebilirsiniz.

 

 

 

 

PPT AND WHİTEBOARD SHARİNG

PPT AND WHİTEBOARD SHARİNG

 

Bu uygulama ile online toplantılar düzenleyip sunum yapabilirsiniz.beyaz tahta gibi kullanıp üzerine yazı ve notlar yazıp resim ekleyebilirsiniz.

 

 

ANATOMY 3D-ANATRONİCA

ANATOMY 3D-ANATRONİCA

 

Bu uygulama ilkokulda fen ve teknoloji dersinde orta öğretimde biyoloji dersinde ve tıp ve diğer üniversitelerde ise anatomi dersinde kullanılabilecek muhteşem bir uygulamadır.İnsan vücudunu ayrıntılı ve üç boyutlu bir şekilde inceleyebiliriz.

 

 

EXPLAİN EVERYTHİNG

EXPLAİN EVERYTHİNG

 

Dünyada en fazla kullanılan uygulamadan birisidir.İlk önce IOS cihazlarda kullanılmaya başlandı daha sonra Google Player’den indirilmeye başlanmıştır.Bu uygulama ile ders videoları hazırlayabilir, hazırlanan videolar sosyal ortama yükleyip(youtube, facebook, twitter, vb) öğrencilerle paylaşabilirsiniz.

 

İKİ KİŞİLİK MATEMATİK OYUNLARI

İKİ KİŞİLİK MATEMATİK OYUNLARI

 

 

Özellikle ana okulu ve ilkokulla için kullanılan, iki kişi aynı anda oynayabilen öğrenciler arasında rekabet sağlayan ve öğrencilerin dört işlem becerilerini geliştiren muhteşem bir uygulamadır.Toplama, çıkarma, çarpma, bölme işlemlerinden istediğinizi seçip veya karışık olarak karşınıza çıkabilecek  bir uygulamadır Zorluk derecesi de vardır.

 

 

 

 

HIZLI EŞLEŞTİR

HIZLI EŞLEŞTİR

 

İki, üç ve 4 kişi ile aynı anda oynanabilen çift nesnelerin eşlerini bulmaya yönelik hazırlana zevkli bir oyundur çocukların görme ve zihin gelişimini artırır.

 

 

EVENBRİTE

EVENBRİTE

 

Yakın zamanda yapılacak olan etkinlikleri konferans ve sempozyumların takip edilebileceği bir uygulamadır.Aynı zamanda bize bu uygulama etkinliklere katılmak için başvurunuzu da yapabilme imkanı sağlar.

Hakkında Sevilay Gülcan

Takvim düzeni herkes için aynı dönse de zaman herkes içinde başka türlü ilerler...

İlgİnİzİ Çekebİlİr

before-and-after-shots-that-demonstrate-the-power-of-visual-effects-33

FİLMLERDE GÖRSEL EFEKTLER NASIL YAPILIYOR?

Görsel Efekt Nedir? Görsel efektler, filmlerde sıkça karşılaştığımız, patlayan arabalardan canavarlara, savaş sahnelerinden uzaylılara kadar ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir