Anasayfa / Kadın / Erkeklerin Duymak İstedikleri !!

Erkeklerin Duymak İstedikleri !!

kadın erkek

Özel düşüncelerinizi sadece kendiniz bilin..

1. Kesinlikle eski aşk hikayelerinizden bahsetmeyin. Karşınızdaki erkeğin canını sıkacak ve daha sonra onun hakkında da böyle konuşup, konuşmayacağınızı düşünüp, sizden çekinmeye başlayacaktır.

2. Konu seks olunca da dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. ”Yatakta fena değilsin’’ tarzında kuracağınız cümleler inanın ki onun duymak istedikleri değil. Bu size, ‘’Fazla kiloların var ama idare edersin’’ demek gibi bir şeydir. Tersini düşünüyor olsanız da, onu bu konuda övün ya da hiç konuşmayın.

3. Rejim ve spor ile ilgili takıntılarınız varsa, bunları erkeğinizin karşısında bir kenara bırakın. Nasıl diyet yaptığınızdan bahsetmek, onu sizden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Unutmayın kıvrımlı hatlara sahip balıketi ve aklı başında bir kadın, her zaman ince ama deli bir kadına tercih edilir.

Tartışmaya girmeyin.

4. Erkek arkadaşınız ”Ben kırmızı olan elbiseyi beğendim’’ dedikten sonra, ”Diğer elbiseyi neden beğenmedin ?’’ diye üstelemeyin. Ona fikrini sordunuz ve o da dürüstlükle cevap verdi. Kırmızı elbisenizi giyin ve güzel bir gece geçirin.

5. İşinizle ilgili çok detaya girmekten kaçının. Size çok saçma ve boş gelen birçok şeye çok ilgi duyan erkek arkadaşınız, işinizle ilgili, ona sıkıcı gelen bir sürü detayı dinlemek istemeyebilir. Sadece gününüzün nasıl geçtiğini ve onun günün nasıl geçtiğini sorun.

6. Erkeğinize, alışverişinizden bahsetmekten vazgeçin. İnanın hangi ayakkabıyı, çantayı veya elbiseyi alacağınız onu sizin kadar ilgilendirmiyor. İlgilendikleri yer sadece aldıklarınızı ufak bir defile ile üzerinizde ona göstermeniz olacaktır.

7. Kıskandırmak için de olsa, sakın size asılan ve kur yapan başka erkeklerden bahsetmeyin. Bu genelde, karşınızdakini kızdırmaktan başka bir şeye yaramayacaktır. Hatta ters bir anına gelirseniz, daha kötü bir tepkiyle de karşılaşabilirsiniz.

8. Kız arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunları ve kavgalarınızı, erkek arkadaşınıza anlatmamaya bakın. Bu tarz konular, onları pek ilgilendirmez, tersine çok sıkılmalarını sağlayabilir. Onların vereceği tepki sadece ” Numarasını sil ve bir daha konuşma” olacaktır. Bu yüzden asla kız arkadaşlarınızla olan kavgalarınızı anlatmayın ilerde iti olursanız bu sizin için kötü olacaktır.

Kullandığınız cümleleri, üslubunuzu değiştirin.

9. Ne olursa olsun, erkek arkadaşınızın size söylediği cümleye, sadece ‘’İyi’’ diyerek cevap vermeyin. Bu kelime erkeklere göre, kadın alfabesindeki en anlamsız sözlerden biridir. En büyük trip kelimesinden de biridir.

10. Erkek arkadaşınızla, ağlar gibi veya çocuk taklidi yaparak konuşmayın. Bu davranış, şirinden çok, antipatik gelebilir ve onların sizden soğumasını sağlayabilir. Kişiden kişiye değişir ama genelde bu konuşma tarzı soğutabilir. Düşünsenize yakınınızda öyle biri konuşurken biz dayanamıyoruz ki erkek arkadaşlarınız hiç dayanamaz.

11. Önemli bir konu hakkında konuşurken, tam yemek ısmarlayacakken veya sevişmeye başlayacakken, sakın ”Bir dakika şu mesaja cevap vereyim, hemen geliyorum.’’ Demeyin. Erkekler böyle durumlarda, bütün ilginin üzerlerinde olmasını isterler. Yanınızdayken sadece onunla ilgilenin.

DİKKAT!!

12. Cidden uyumanıza mani olmuyorsa, birlikte uyurken, sakın ”Çok horluyorsun! Diğer tarafa döner misin?’’ demeyin. Böyle yaparak, onu da uyandırmış ve tabi kızdırmış olacaksınız. Ona sarılarak yerinden oynatabilirsiniz.

13. İki de bir, ”Beni seviyor musun?” Gibi sorular sormayın. Bırakın o, içinden geldiği zaman, size bunları söylesin. Sormaya devam ederek, doğru cevaplar almaktan daha da uzaklaşmış olursunuz. Ve asla bu soruların cevaplarına siz sordukça ulaşamazsınız.

14. Eğer uyurken, sayıklıyorsanız çok dikkat edin ve sakın başka bir erkeğin adını söylemeyin. İşin şakası, sakın, farkında olmadan ona, eski erkek arkadaşınızın adıyla hitap etmeyin, sonra durumu toparlamak imkansız olabilir. Dikkat edin kızlar sakın.

15. Son olarak, içinde erkek arkadaşınız olsa da, ona çok fazla hayallerinizden bahsetmeyin. ”Aşkım, inşallah ileride şöyle bir evde otururuz’’ gibi cümleler kurarsanız, onu korkutup, kaçırabilirsiniz. Sözler yerine, bu hayallerin onunda kurmasını bekleyin. O size bu hayallerinden bahsettikten sonra sizde kendi hayallerinizi ona anlatın..

 

Aslında çok az şey ister erkekler kızlar. Sadece birbirinizi sevin..

Sevgiyle kalın 🙂

Hakkında Tuğçe

Bazı adamlar, incitmeden sevemezdi.. Kırardı, dökerdi, yangınlar bırakırdı arkalarında… Bazı adamlarsa, tüm geçmişi unutturur, parmak uçlarından öperdi.

İlgİnİzİ Çekebİlİr

images

Saçın Bilinmeyenleri!

Saç şekilleri herkesin merak ettiği konuların başında gelir.Ama bilinmeyen saç kavramları da yok değildir. Konu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir