Anasayfa / Yazılım / Download / Görüntülü Sohbet Uygulaması Azar

Görüntülü Sohbet Uygulaması Azar

Koltuğunuzda otururken hiç bilmediğiniz yerlerde yaşayan, hiç tanımadığınız insanlarla görüntülü olarak tanışmak için hazır mısınız?

Bağımsız yazılım ekibi Hyperconnect inc’ın “Kaydırın ve Tanışın” sloganı ile anılan Azar uygulaması ile hiç bilmediğiniz yerlerde yaşayan, hiç tanımadığınız insanlarla görüntülü olarak tanışma fırsatı buluyorsunuz.

azar_videochat-tra-sconosciuti

Hyperconnect inc’ın açıklaması şöyle

Farklı kültürler ve diller içine girmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Azar’da görüntülü mesajlaşmaya güvenimiz tam; çünkü bu en hızlı iletişim yöntemi. Karşınızdaki kişiyle doğrudan konuşma, yüz ifadelerini görme ve vücut dilini okuma olanağınız varken neden kullanıcı profilleri arasında kaybolasınız ki! Artık ne yazılı iletişimdeki muğlak ifadeler üzerine kafa yoracak ne de mükemmel profilleri gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmayan insanlardan dolayı hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Gerçek sohbetlerle karşınızdakinin gerçek yüzünü ve sizin için doğru insan olup olmadığını göreceksiniz. Çok basit, sola doğru kaydırın ve sıradaki kişi karşınızda.

Android LİNK | IOS LİNK

Bu videoda’da WebTekno ekibinden Lütfi ve Efe’nin Azar uygulaması incelemesi!
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=_t4Z_AF6bt8]

Hakkında Muhammed

Gereksiz konuşmayı sevmeyen, Sağ gösterip Sol vuran zat-ı muhterem.

İlgİnİzİ Çekebİlİr

tekno

Hp bilgisayarlarını topluyor!

HP BİLGİSAYARLARINI TOPLUYOR!Dünyanin en büyük bilgisayar üreticilerinden Hewlett-Packard (HP) yaklasik 100 bin dizüstü bilgisayari bataryasindaki ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir