Anasayfa / Girişimcilik / HAYAL ET GERÇEKLEŞTİRELİM…

HAYAL ET GERÇEKLEŞTİRELİM…

Kredi Kayıt Bürosu tarafından yapılan yarışma Türkiye’de ilk defa yapılacaktır. Üniversite öğrencilerinin sosyal sorumluluk konularında farkındalıklarını ve toplumsal sorunlara karşı duyarlılıklarını artırmak amacıyla yapılan sorumluluk projesidir.

Gençlerin sosyal sorumluluk konusunda bilinçlenmelerini, toplumsal ihtiyaçları fark etmelerini ve harekete geçmelerini sağlamak amacıyla Kredi Kayıt Bürosu tarafından başlatılan Hayal Edin Gerçekleştirelim Projesi Yarışması ile seçilen projelerden bir havuz oluşturularak KKB Sosyal Sorumluluk Projeleri kitabında yer alacaktır.

Türkiye’de ki tüm üniversitelerin lisans, önlisans, yüksek lisans ve doktora yapan tüm öğrenciler katılabilirler. Yarışmanın farklı kategorisi vardır, Çevre Eğitim, Sağlık, Spor, Kültür Sanat, Toplumsal ve Findex Finansal Okuryazarlık gibi kategorilerde projelerini sunacaklardır.

Projeden birinci olan aday 5 bin lira, ikinci olan 3 bin lira, üçüncüye ise bin lira ödül verilecektir. Her kategori için farklı değerlendirmeler yapılacaktır.

Başvurular 4 Mart 2016 tarihine kadar yapacaklardır.

BAŞVURULARINIZI BURADAN YAPABİLİRSİNİZ

 

Hakkında Sevilay Gülcan

Takvim düzeni herkes için aynı dönse de zaman herkes içinde başka türlü ilerler...

İlgİnİzİ Çekebİlİr

nitelikli_eleman_istihdam_destegi_kosgeb

Kosgeb Uzman Yardımcısı Alacak

Kosgeb kobi uzman yardımcısı alacak İşte başvuru koşulları Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir