Anasayfa / Dekorasyon / İSMOB 2016 mobilya fuarı

İSMOB 2016 mobilya fuarı

TÜRKİYE MOBİLYA SANAYİCİLERİ DERNEĞİ (MOSDER)’NİN LİDERLİĞİNDE 2005 YILINDAN İTİBAREN ORGANİZE EDİLEN “İSTANBUL MOBİLYA FUARI” İSMOB 2016’DA YİNE SİZLERLE

logo-160459011412-17 Ocak 2016 tarihleri arasında Tüyap’ta kapılarını bize açacak olan Türk mobilya sektörü heyecanla ziyaretçilerini bekliyor.

6 gün boyunca yerli ve yabancı birçok ziyaretçiyi ağırlayan, Türkiye’nin en büyük, dünyanın en önemli üçüncü mobilya fuarı olan İSMOB, yaklaşık 200 ülkeye ihracat yapan Türk mobilya sektörünün en güzel örneklerini ziyaretçiler için gözler önüne seriyor.

Türkiye mobilya sektörünün birlik platformu olan İSMOB, tasarım ve kalitesiyle ünlenen İtalya dâhil birçok ülkeye mobilya ihracatı gerçekleştiren Türk mobilya sektörünün buluşma noktası durumunda. Tüm dünyadan 100’ün üzerinde ülkenin katılımıyla yeni iş alanlarının açılmasını sağlayan İSMOB, mobilya sektörünün merkezinde yer alıyor. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’dan birçok ülkenin alım heyeti gönderdiği fuara yoğun talep oluyor.

500 katılımcı firma ve 1000’den fazla marka, İSMOB aracılığıyla iş alanlarını genişletiyor. Toplam 72.500 m2 alanda gerçekleşen fuar, Türk markalarının kendilerini sergiledikleri bir vitrin konumunda.

Haber kaynağı: http://www.ismob.com.tr/tr/

Hakkında Figen Leylan

^_^

İlgİnİzİ Çekebİlİr

2016-gergi-asma-tavan-modelleri

Asma Tavan Modelleri Farklı Tarzlar

2015 Yılında Ev Dekorasyonunda kullanılan Asma tavanlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir