Anasayfa / Film Ve Sinema / Kaçma Birader Yeni Fragmanı “Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor Güzelim!”

Kaçma Birader Yeni Fragmanı “Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor Güzelim!”

Yozgat’tan tüm dünyaya uzanan mükemmel bir film.Yozgat’ta çekimleri tamamlanan “Kaçma Birader” filminin tanıtımı için film ekibi bu kez de Yozgat’ta bir klip çalışması gerçekleştirdi.“Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor Güzelim” klibi yoğun ilgi görüyor.

223ı

Yozgat’ta çekilen filmin ardından mükemmel bir klip geldi. Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor Güzelim klibi Kısa sürede sosyal medyada çok fazla ilgi gördü. Klibe ilgiler artarak devam ediyor. Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen “Kaçma Birader” filminin senaristliğini Emrah ve Murat Kaman kardeşler üstlenmişti. Yozgat’ta geçtiğimiz ay çekimleri tamamlanan “Kaçma Birader” adlı film için bu kezde “Aşk Bodrumda Yaşanıyor Güzelim” adlı şarkı Yozgat’a uyarlanarak, “Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor Güzelim” adıyla şarkıya yeni sözler ve bir klip uyarlandı.

İşte Uyarlanan O Fragman

Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor Güzelim Klip çalışmasında Yozgat’ın değişik mekanları tercih edilirken, klipte yer alan Yozgatlılar ile Emrah Kaman’ın performansı ortaya renkli görüntülerde çıkardı.Yozgat’ta yer alan yerel işletmelerin ve kişilerin yer aldığı klipte Yozgat reklamı da yapıldı.Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisi olan Yozgat Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor Güzelim klibiyle Nohutlu Tepesinden tüm dünyaya tanıtıldı.Klipte oynayan oyuncular çok güzel kareleri yakalayarak sosyal medya da Yozgat rüzgarı estirdi.Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor Güzelim klibi kendilerini saat kulesinde, nohutlu tepesinde, Yozgat Lise caddesinde ve Yozgat yerel işletmelerinde dolaşan iki kafadarın hikayesini anlatıyor.Pehlivan 66 logolu montuyla fenomen olan klip Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor Güzelim gönüllere şimdiden taht kurdu. Kaçma birader filminin de aynı ilgiyi göreceğini düşünüyoruz.Mart ayında vizyona girecek Kaçma Birader filminin de Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor Güzelim klibi gibi sosyal medyada çok fazla beğeni alacaktır.

 

Hakkında Muhammed

Gereksiz konuşmayı sevmeyen, Sağ gösterip Sol vuran zat-ı muhterem.

İlgİnİzİ Çekebİlİr

muminsarikaya

Mümin Sarıkaya Ben Yoruldum Hayat Göç Zamanı Müziği

YOZGAT’IN YÜKSELEN DEĞERİ MÜMİN SARIKAYA KİMDİR? “Ben Yoruldum Hayat” şarkısı ile Türkiye’de büyük beğeni kazanan ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir