Anasayfa / E-Devlet / Kosgeb Kredi Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Kosgeb Kredi Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Kosgeb Kredi Başvuruları Nasıl Yapılacak?Beklenen gün geldi. Kosgeb sonuçları açıklandı.Ösym sınav sonuc bekler gibi binlerce esnaf ve kobi internetin karşısına geçip sonuçlarını bekledi. 20.000 tl ile 50.000 tl arasında kredi kullanacak firmaalrı kosgeb açıkladı.Kosgeb sistemi çöktü binlerce kişi aynı anda sisteme girmek istedi.

KOSGEB başvuru sonuçları nasıl öğrenilir? Bu sorunun cevabı Uzun bir bekleyişin ardından geçtiğimiz gün açıklandı. KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli krediyi almaya hak kazanan işletmeler, hangi bankalardan kredi çekebileceklerini sorgulamaya başladı. Bazı şirketlerin başvurusunun neden reddedildiğine değinen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, KOSGEB sonuçlarının ardından piyasaya 11 milyar lira sıcak para girişinin gerçekleşeceğini ifade etti. İşte, Bakan Özlü’nün açıklamasından detaylar

KOSGEB sonuçlarının açıklanmasının ardından bu hakkı elde edemeyen vatandaşlar, neden yararlanamadıklarına dair bilgileri araştırmaya başladı. KOSGEB sonuçları ile ilgili detayları açıklayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü , adayların sonuçlardan faydalanamama nedenlerini açıkladı. İşte, 2017 KOSGEB 50 bin TL kredi sonuçları öğrenmek için linke tıklayınız.

http://sifirfaiz2017.kosgeb.gov.tr/Default.aspx?ReturnUrl=%2f

sürec_kredi

 

Hakkında admin

İlgİnİzİ Çekebİlİr

1

Yaşlılık Aylığı Ne kadar?

4/a Hizmet Akdi ile Çalışanlar Yaşlılık Aylığı Yaşın ilerlemesi nedeniyle çalışma gücünün azalması sonucu gelir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir