Anasayfa / Eğitim / LİSE, ÖNLİSANS VE LİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMI

LİSE, ÖNLİSANS VE LİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMI

memur

Milli Savunma Bakanlığı 130 kişilik memur alımı yapacağını duyurdu.Özellikle alımlarında birçok şart veren ve bunların yerine getirilmesini isteyen Milli Savunma Bakanlığı bu alımları ile birçok kişiyi istihdam etmeye hazırlamaktadır.Alımlar ile ilgili olarak detaylı bilgiler ve şartlar;

ALINACAK MEMUR

  • Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmen: 10 kişi
  • Uzman: 40 kişi,

ŞARTLAR

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanun’unun değişik 48’inci maddesinde belirtilen genel ve öz şartlara sahip olmak.
  • 18 yaşını tamamlamış olmak
  • Erkekler için askerliğini yapmış olmak
  • Aranan nitelikler sahip olmak
  • Orta Öğretim, Ön Lisans ve Lisans mezunları için 2014 KPSS’sine girmiş olmak ilk aranan şartlardadır.

BAŞVURU

Memur alım faaliyeti Kılavuzda yer alan faaliyet takvimine uygun olarak icra edilecektir. Kılavuzdaki devlet memuru kadrolarına karşılarında belirtilen kontenjan ve niteliklerde personel temini yapılacaktır.

Başvurular, MSB’nin www.msb.gov.tr resmi İnternet sitesi üzerinden 14-21 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Adaylara yapılacak tüm duyurular (başvuru şartlarını taşımadığından başvurusu kabul edilmeyen adayların bilgilendirilmesi dahil), MSB’nin www.msb.gov.tr resmi İnternet sitesi üzerinden yapılacak, ayrıca bir çağrı yapılmayacaktır.

Başvuruların bitimini müteakip, başvurusu ve belgeleri kabul edilen adaylar, KPSS puanlarına göre sıralamaya tabi tutulacaktır.Mesleki yeterlilik sınavı yapılacak her bir unvan için 20 katı aday, sadece mülakat sınavı yapılacak her bir unvan için 6 katı aday belirlenerek kimlikleri, 05 Ocak 2016 tarihinden sonra www.msb.gov.tr resmi İnternet sitesinde yayımlanacaktır.

Belirlenen adaylar; 11-15 Ocak 2016 tarihlerinde MSB Devlet Memurları Eğitim Merkezi Komutanlığında (DEM KOM) (Tandoğan/ANKARA) mesleki yeterlilik ve mülakat sınavına tabi tutulacaklardır.

 

 

Hakkında Sevilay Gülcan

Takvim düzeni herkes için aynı dönse de zaman herkes içinde başka türlü ilerler...

İlgİnİzİ Çekebİlİr

before-and-after-shots-that-demonstrate-the-power-of-visual-effects-33

FİLMLERDE GÖRSEL EFEKTLER NASIL YAPILIYOR?

Görsel Efekt Nedir? Görsel efektler, filmlerde sıkça karşılaştığımız, patlayan arabalardan canavarlara, savaş sahnelerinden uzaylılara kadar ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir