Anasayfa / Tercih Robotu / Mobil Destekli Tercih Robotu

Mobil Destekli Tercih Robotu

mobil destekli tercih robotu

Türkiye’de ki milyonlarca öğrenci üniversite sınavına hazırlanıyor ve aldığınız puanların hangi üniversitelere ve bölümlere yettiğini merak ediyorsanız, LYS Tercih Robotu ile tercih listenizi kolayca hazırlayabilirsiniz.

Ülkemizdeki tüm üniversiteler ve bölümlerin taban ve tavan puanlarına kolayca ulaşabileceğiniz LYS Tercih Robotu, tercih döneminde en büyük yardımcınız olacak. Üniversiteleri göre ve bölümlere göre arama seçeneği sunan uygulama bölümlerin taban  ve tavan puanları, sıralamaları, kontenjanları ve puan türleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri sade ve kullanışlı ara yüzüyle birlikte sunuyor.

2015 yılına ait LYS ve YGS puanlarıyla hangi bölüme girebileceğinizi kolayca öğrenebileceğiniz gibi kendi tercih listenizi yapmanızda da yardımcı olan LYS Tercih Robotu uygulamasında, arama sonuçlarındaki bölümleri de favorilerinize ekleyerek daha sonra kolayca ulaşabilmeniz mümkün hale getirilmiş. Sol tarafta yer alan menüde ise Üniversiteler, Bölümler ve Favorilerim seçeneklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Tercih dönemindeki öğrencilerin en büyük yardımcısı olacak LYS Tercih Robotu uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

kaynak: tamindir.com

Hakkında Sevilay Gülcan

Takvim düzeni herkes için aynı dönse de zaman herkes içinde başka türlü ilerler...

İlgİnİzİ Çekebİlİr

meb

MEB 15 BİN SÖZLEMELİ ÖĞRETMEN ALIMI ŞARTLARI

MEB 15 bin sözleşmeli personel alacağını duyurdu. 27/07/2016 tarihli ve 29783 Sayılı (Mükerrer 2.) Resmi ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir