Anasayfa / Seyahat / Sömestr Tatilinde Nereye Gidilmeli?

Sömestr Tatilinde Nereye Gidilmeli?

Bu yazıyı okuduktan sonra sömestr Tatilini en güzel şekilde değerlendireceğiniz den eminim. 🙂

Kayak

kartepe-kayak-turu

Uludağ-Bursa, Palandöken-Erzurum, Zigana-Gümüşhane, Kartepe-Kocaeli, Bozdağ-İzmir,Sarıkamış-Kars ya da Erciyes-Kayseri kayak tatili yapmak isteyenlerin kesinlikle göz ardı etmemesi gereken merkezler.

Dubai Tatili

dubai

Kışın soğuğundan kaçmak isteyen insanlar için, hem de farklı bir kültürle tanışmak için Dubai’yi yazın bir kenara. Ancak günlük hayat bize göre biraz daha pahalı; bunu göz önüne almakta fayda var.

Rio Karnavalı

26049

Brezilya’nın Dünyaca ünlü karnavalına katılıp, Brezilya’da yılın en sıcak zamanları olan Şubat ayını terleyerek geçirebilirsiniz.

Termal kaplıcalar

yellowstone-742941_960_720

Fazla hareket istemiyorsanız Uzungöl, Pamukkale ve Afyon gibi termal kaplıcaların olduğu yerlerde tatilinizi değerlendirip hem bir dinlenme imkanı bulabilir, hem de vücudunuza bir yenilenme şansı verebilirsiniz.

İspanya Tatili

CT-201114-ispanya-valencia-ara-gorsel-2-750

Tatilinizi bir Avrupa ülkesinde değerlendirmek isterseniz tercihiniz İspanya olabilir.

Tayland Tatili

Untitled-2

Bambudan yapılmış bir havaalanına indiğiniz anda elinize hemen bir pipetle Hindistan cevizi alıp tatilin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Fiyatlar oldukça makul ancak tek sorun uçak bileti fiyatları.

Çeşme

Untitled-3

Yazın belki de milyonları ağırlaması nedeniyle o kalabalık arasında güzelliğinin farkına varılamayan Çeşme ve Alaçatı hem daha ılıman, hem de çok sakin haliyle kafa dinlemek için birebir. Hem konaklamanın daha ucuz olması, hem de kara yolu ile de ulaşabilirsiniz.

Fas Turları

Morocco1

Fas da alternatifler arasında değerlendirilebilir. Kültürü, yemekleri, tarihi dokusu ve misafirperverlikleri sayesinde Fas turunuz hiç unutamayacağınız bir tatil olabilir.

Hakkında Muhammed

Gereksiz konuşmayı sevmeyen, Sağ gösterip Sol vuran zat-ı muhterem.

İlgİnİzİ Çekebİlİr

otel

Türkiye’nin En İyi Otelleri Nerede?

Yaz geldiğinde herkesin ilk aklına gelen şey nereye tatile gitmeliyim?Senede sadece 1 haftanızın olduğunu düşününce ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir