Anasayfa / Mobil / Android / Sony’nin Compact Canavarına Rakip Geliyor:OnePlus Mini!

Sony’nin Compact Canavarına Rakip Geliyor:OnePlus Mini!

Mobil dünyanın en iyi küçük boyutlu cihazlarından sayılan Sony Xperia Z Compact serisine OnePlus‘dan dişli bir rakip geliyor.

Mobil dünyanın mini telefonları arasında en iyilerden sayılan, Sony firmasının Xperia Z ailesi için çıkardığı Compact cihazları biliyoruz. Bu telefonlar sahip olduğu özellikler sayesinde üst düzey telefonlara kafa tutabilecek özellikte olup sınıfının en iyisi olarak biliniyor. 4.6 inçlik HD ekran ve 2GB RAM ile tam bir performans canavarı olan Compact cihazlara dişli bir rakip OnePlus tarafından geliyor.

GFXBech‘e düşen telefon OnePlus Mini olarak tanımlanıyor. Xperia Z‘lerdeki gibi 4.6 inçlik ekran tercih edilmiş ancak 1080P çözünürlük kullanılıyor. Qualcomm Snapdragon 810 ile gelecek telefon 4GB RAM ve 64 GB hafıza ile tam bir performans canavarı  gibi duruyor. Telefonda 12 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera tercih edilmiş. Android 5.1.1 Lollipop ile gelecek telefon piyası kızıştıracak.

Büyük ekranlı telefonlardan kurtulmak isteyenler için güzel bir seçenek olacak OnePlus Mini’nin çıkış tarihinden itibaren ciddi satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. Teknolojik gelişmelere bakıldığında ise 2016 şimdiden iştah açıcı bir yıl olacak gibi duruyor.

Hakkında Ali Şahingöz

İlgİnİzİ Çekebİlİr

sozlesmeli-ogretmenligin-detaylari-belli-oldu

Eğitimde Yeni Yöntem Ters Yüz Öğrenme

Eğitimde yeni yöntem Ters Yüz Sistem TYS Eğitimde oluşturmacılık yaklaşımına dayanan TYS yaklaşık on beş ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir