Anasayfa / Modem, Router / TP-LINK’ten Yeni Archer T4UH USB Adaptör

TP-LINK’ten Yeni Archer T4UH USB Adaptör

Dünyaca ünlü TP-LINK, AC destekli USB adaptör modellerini geliştirme çabasında, Markanın yeni modeli olan Archer T4UH, hem 802.11ac destekli, hem de harici iki antene sahip. Firmanın Yeni modelinde 1200Mbps’ye kadar kablosuz hızları da destekliyor!

Archer-T4UH-01

Kablosuz özelliği olmayan bir bilgisayarınız mı var? Veya Masaüstü bilgisayarınızı kablo kullanmadan İnternet’e mi bağlamak istiyorsunuz? Size tavsiye edebileceğimiz bir cihaz TP-LINK Archer T4UH USB Adaptör. Kablosuz ağ özelliği olmayan bilgisayarlara bu özelliği kazandıran USB adaptörler, ayrıca daha eski kablosuz ağ standardına sahip bilgisayarlarda da yeni nesil standartlara geçiş amaçlı kullanılabiliyor.

TP-LINK Archer T4UH USB Adaptör 5GHz bant üzerinde 867Mbps, 2.4GHz bandında 300Mbps kablosuz hız ile toplamda 1200Mbps gibi yüksek hızlara ulaşabilen süper bir cihaz. Bu hızlar sayesinde kablosuz bir bağlantıdan alabileceğiniz maksimum değeri alabilirsiniz. Şuan hali hazırda elektronik satış yapan sitelerin stoklarında yerini almış durumda.

Hakkında Muhammed

Gereksiz konuşmayı sevmeyen, Sağ gösterip Sol vuran zat-ı muhterem.

İlgİnİzİ Çekebİlİr

maxresdefault

Türkiye’de Yükselen Yeni Müzik Türü “TRAP”

  Trap, Amerika’da rap müziğin bir türü olarak ortaya çıkmıştır. Trap’in türkçe çevirisi ise “tuzak” ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir