Anasayfa / Astroloji / Yatakta Uyumlu musunuz?

Yatakta Uyumlu musunuz?

KOÇ

Aslanlarla bir hayli uyumlu olan koç burçları için en önemli pozisyon köpektir. Bu burçlar spontane yerlerde gelişen seksten keyif alırlar. Ayrıca en tahrik olduğu bölge saçları ve kafa derisidir.

BOĞA

Boğalar için en iyi cinsel uyumu yakalayacağı burç başaktır. Boğaların en çok tahrik oldukları bölgeler boyun kısmıdır. Ayrıca bu burcun hoşuna giden seks pozisyonu, sevgiliye sarıldığı, derinlik ve ritmi kendisinin belirlediği pozisyonlardır. Boğalar yemek bulunan ortamlarda seks yapmaya bayılırlar. Örneğin, mutfak gibi.

İKİZLER

İkizler için en uygun burç kovadır. Kovalar, ikizleri heyecan ve zevke doğru sürükler. Bu burcun en çok zevk aldığı bölgesi, omuzlarıdır. İkizler nerede olursa olsun sevişmekten hoşlanır. Fakat en çok zevk aldığı pozisyon modifiye edilmiş misyoner pozisyonudur.

YENGEÇ

Yengeç burcunu en fazla tatmin edebilen burç akreptir. Her sevişmeyi orgazmla sonlandırmak isteyen yengeç burçlarının en sevdiği pozisyon orgazma giden seks pozisyonlarıdır. Dudakları, göğüs uçları ve sırtı en tahrik olduğu bölgelerdir. Yengeçler için seks söz konusu olduğunda yer ve zaman farketmez.

ASLAN

Koçlar aslanları havaya ucurabilirler. Aslan burçlarının en sevdiği pozisyon kucak kucağa olunan ve derinliği kendisinin belirlediği pozisyonlardır. Onun dışında kaşık pozisyonundan da bir hayli zevk alan aslanların en tahrik olduğu bölge kuyruk sokumları ve kalçalarıdır. İdeal seks mekanı ise kesinlikle ayın göründüğü yüksek balkonlardır.

BAŞAK

Başak burçlarını en çok tatmin eden burçlar oğlaklardır. Göbek deliği ve karın bölgesinden oldukça tahrik olan başak burçları, yiyeceklerle yapılan seks oyunlarından bir hayli zevk alırlar. Örneğin çikolata sosu ya da meyveleri kendi üzerine koyup sizden onları yemenizi isteyebilir. Başakların en çok zevk aldıkları pozisyon ise, kendisinin üstte olduğu pozisyonlardır.

TERAZİ

İkizler burcuyla bir hayli iyi anlaşan teraziler, en çok omuzlarından ve sırtından tahrik olur. Bu burçlar tüm seks pozisyonlarından zevk alırlar. Ayrıca keyifleri yerindeyken nerede ve nasıl seks yaptıklarının hiçbir önemi yoktur.

AKREP

Akrep burçlarını tatmin edebilecek iki burç vardır. Bunlar yengeçler ve balıklardır. Akrebin fantezi dolu dünyasına ayak uyduran bu iki burç, akrepleri oldukça memnun eder. Akrep burçlarının en zevk aldığı noktaları genital bölgeleridir. Ayrıca onlar için seksin zamanı yoktur. Her yerde ve her koşulda seks yapabilirler. Üstelik pozisyonları da ayırmazlar. O an nasıl pozisyondan hoşlanıyorlarsa onu denerler.

YAY

Koçlar yay burçları için ideal bir partnerdir. Bacak ve kalçalarından oldukça zevk alan yayların en çok sevdiği pozisyonlar altta kaldığı ve kontrol edildiği pozisyonlardır. Sekste konfor arayan yaylar için en uygun yer ise yumuşak yataklardır.

OĞLAK

Boğa burcuyla tam bir uyum yakalayan oğlaklar, dizlerinin ve kulaklarının arkasından oldukça zevk alırlar. Ayrıca ön sevişmeyi uzatmaya bayılırlar ve tıpkı yay burçları gibi rahat yerlerde seks yapmak isterler. Oğlaklar için en önemli olan şey, rahatlıktır. Bu nedenle kendisinin rahat olduğu pozisyonlardan daha çok zevk alır.

KOVA

Terazi burçları kovaların her isteğini yerine getirir. Kova burcunu oldukça tatmin eden teraziler, kovaların seks sırasında kendisini çok iyi hissetmesini sağlar. Ayak bileklerinden ve bacaklarından tahrik olan kovaların en fazla zevk aldığı pozisyonlar klasik misyoner ve kaşık pozisyonudur. Maceracı bir ruha sahip olan kovalar için açık havada seks yapmak kaçınılmazdır.

BALIK

Yengeçlerle harika bir seks yaşayan balık burçlarının en çok zevk aldıkları bölgeler el ve ayak parmaklarıdır. Özellikle el parmaklarının emilmesinden hoşlanan balıklar için yer ve mekan farketmez. Sekste oldukça ateşli olan balıklar genellikle partneriyle kucak kucağa olduğu pozisyonlardan derin zevk alır.

Kaynak: yüksek topuklar

Hakkında Figen Leylan

^_^

İlgİnİzİ Çekebİlİr

lityumpil

Lityum piller tarih mi oluyor?

Lityum piller tarih mi oluyor?Yoksa telefonlar artık 1 hafta şarjla kullanılabilecek mi? Lityum-iyon pillerin ilk ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir